- exkluzívny distribútor značky Breville

Žehličky Brevillepre oblečenie bez záhybov

Skvelý parný výkon, špičkové materiály a ľahká konštrukcia, to sú kvalitné žehličky Breville. Naparovacie žehličky a pre náročnejších zákazníkov aj parné žehličky s externým generátorom pary.

Typ žehličky

SSuchá alebo naparovacia žehlička? Alebo rovno parné žehličky?

Štandardom v domácnostiach sú dnes naparovacie žehličky, ktoré plynule dávkujú paru pre ľahšie žehlenie. Parné žehličky využívajú pre ešte vyšší výkon externý generátor pary a vďaka tomu môžete žehliť výrazne rýchlejšie.

Parný výkon

Objem kontinuálne generovanej pary za minútu je dôležitým ukazovateľom výkonu žehličky.

Naparovacie žehličky priebežne generujú paru a uľahčujú tým žehlenie. Objem pary by mal byť dostatočný na kvalitné a rýchle žehlenie a pri naparovacích žehličkách by mal dosahovať aspoň 50 gramov za minútu.

Parný ráz

Nárazové využitie silnejšieho prúdu pary pomôže so žehlením ťažkých miest.

Za pomoci funkcie parný ráz môžete nárazovo zosilniť prúd pary na odstránenie všetkých záhybov. Pre dokonalú efektivitu by mal mať parný ráz hodnotu aspoň 150 g/min.

Zvislé žehlenie

Možnosť žehliť bielizeň aj vo vertikálnej polohe dokáže ušetriť drahocenný čas.

Táto funkcia umožní vyžehlenie závesov, záclon či oblečenia na ramienku vo zvislej polohe, bez nutnosti ich odnímania a opätovného vešania.

Automatické čistenie

Starostlivosť o žehličku je možné vďaka funkcii automatického čistenia skrátiť na nevyhnutné minimum.

Funkcia automatického čistenia zbaví spotrebič vodného kameňa a ďalších nečistôt, čím zaistí pravidelnú údržbu, a tým aj dlhšiu životnosť žehličky.

Bezpečnosť

Funkcia automatického vypnutia pri nečinnosti je neocenitelná pre pocit bezpečia.

Odskočiť si pri žehlení k telefónu alebo do vedľajšej izby môže pri nepozornosti viesť k nepríjemnostiam... S funkciou automatického vypnutia je možné sa podobných obáv navždy zbaviť.

Žehliaca plocha

Žehliaca plocha je v styku s bielizňou, a preto sú jej veľkosť a materiál kľúčovými atribútmi pre kvalitu žehlenia.

Veľkosť žehliacej plochy je dôležitá pre rýchlosť žehlenia. Jej povrch potom pre kvalitu žehlenia - štandardom sú pri kvaltných žehličkách keramické žehliace plochy.

Anti-drip systém

Nepríjemnému odkvapkávaniu vody je možné u naparovacích žehličiek zabrániť anti-drip systémom.

So znižujúcou sa teplotou môže zo žehličky vytekať voda, ktorá sa nepremenila na paru a nechávať škvrny na oblečení. Anti-drip systém efektívne zabraňuje odkvapkávaniu vody z naparovacích otvorov.

Žehlička Breville Diamond VIN420X
VIN420X
Parný generátor Breville VIN411X
VIN411X